Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Pri Kysuckom Novom Meste sa čelne zrazili dve autá, o život prišla 68-ročná Češka
BRATISLAVA 20. mája (WebNoviny.sk) – Jednu obeť si vyžiadala dopravná nehoda, ktorá sa stala v sobotu podvečer neďaleko obce Oškerda pri Kysuckom Novom Meste.
Ako informovala hovorkyňa leteckých záchranárov Zuzana Hopjaková, lekárovi sa po prílete k miestu zrážke dvoch áut nepodarilo zachrániť život 68-ročnej žene z Čiech. Ďalšie dve osoby utrpeli vážne zranenia.
Večer zachraňovali leteckí záchranári dve dievčatá, ktoré v obci Oravská Jasenica spadli z koňa. Záchranársky vrtuľník pristál na miestnom futbalovom ihrisku, kde si lekár leteckých záchranárov prevzal do svojej starostlivosti 14-ročné dievča s poranením hlavy, hrudníka a ďalšími povrchovými odreninami po tele. Po ošetrení bolo dievča letecky prevezené na Kliniku detskej anestéziológie a intenzívnej medicíny Univerzitnej nemocnice v Martine. Druhú, 12-ročnú pacientku, previezli sanitkou do nemocnice v Trstenej s poranením hlavy.
Viac k témam: Polícia SR, tragická nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Pri Kysuckom Novom Meste sa čelne zrazili dve autá, o život prišla 68-ročná Češka © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov