Nedeľa, 27. september 2020
Jasno  8,9 °C
Mimoriadne správy

Pri dopravnej nehode dvoch vozidiel zomrel človek, medzi zranenými sú aj deti (foto)

 Webnoviny  15. august 2020  46
Pri dopravnej nehode dvoch vozidiel zomrel človek, medzi zranenými sú aj deti (foto)

15.8.2020 (Webnoviny.sk) - Pri dopravnej nehode dvoch vozidiel, ktorá sa v sobotu stala v katastri obce Ostrov v okrese Piešťany, zahynula jedna osoba. Ako agentúru SITA informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru SR, na mieste momentálne zasahujú hasiči.

„Pri udalosti sa zrazili dve vozidlá, v ktorých sa v tom čase viezlo päť osôb. Jedna osoba bola z vozidla vyslobodzovaná hydraulickým náradím a neskôr resuscitovaná, svojim zraneniam však na mieste podľahla. Ostatné štyri osoby, z toho dve deti, utrpeli zranenia rôzneho rozsahu. Jedna maloletá osoba bola do nemocnice prevezená záchranárskym vrtuľníkom,“ priblížila Farkasová.

Profesionálni hasiči z Piešťan a dobrovoľní hasiči z obce Pobedim momentálne na mieste vykonávajú protipožiarne opatrenia. Ako doplnila polícia, cesta II/504 je momentálne neprejazdná. Vodičom odporúča, aby sa danému úseku vyhli.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk - Pri dopravnej nehode dvoch vozidiel zomrel človek, medzi zranenými sú aj deti (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.