Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Prezidentka Čaputová podstúpila test na koronavírus a už pozná aj výsledok
22.12.2020 (Webnoviny.sk) - Prezidentka Zuzana Čaputová mala negatívny test na koronavírus. Informoval o tom jej hovorca Martin Strižinec.
Viac o téme: Koronavírus
Hlava štátu bola v preventívnej karanténe po tom, ako sa vo štvrtok 17. decembra stretla s ministrom obrany Jaroslavom Naďom (OĽaNO), ktorý bol pozitívne testovaný na koronavírus.
„Členom vlády, premiérovi ako aj všetkým, ktorí s ochorením v týchto dňoch bojujú, želá skoré uzdravenie," doplnil Strižinec.
Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, prezident Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk - Prezidentka Čaputová podstúpila test na koronavírus a už pozná aj výsledok © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov