Streda, 21. november 2018
Oblačno  2,6 °C
Mimoriadne správy

Prejav Kisku je potrebný pre spoločnosť, podľa Fedora prezident predstavuje nádej pre ľudí

 Webnoviny  13. jún 2018  78
Prejav Kisku je potrebný pre spoločnosť, podľa Fedora prezident predstavuje nádej pre ľudí

BRATISLAVA 13. júna (WebNoviny.sk) - Poslanec Martin Fedor (Most-Híd) označil prejav prezidenta Andreja Kisku v NR SR o stave SR ako potrebný pre spoločnosť.

Odporúčame:
Správa prezidenta Andreja Kisku o stave republiky, s ktorou vystúpil v parlamente

Ako uviedol, sám tiež dlhodobo hovorí o nevyhnutných systémových zmenách v polícii a čaká na návrhy vlády. "Je to potrebné, aby nedôvera ďalej nerozkladala spoločnosť," povedal Fedor.

Zároveň očakával, že prezident bude hovoriť o európskej a zahraničnej politike, keďže v tej panuje v našej spoločnosti tiež zmätok v mysliach ľudí aj politikov, či už koaličných alebo opozičných.

Odporúčame:
Foto: Kotlebovci narušili prejav prezidenta Kisku v parlamente

"Tu by zásadné vyjadrenia prezidenta boli namieste. Napriek tomu si myslím, že pán prezident predstavuje nádej pre nemálo ľudí, ktorí na Slovensku očakávajú racionálnu, normálnu a slušnú politiku," dodal Fedor.

 

 

Viac k témam: Andrej Kiska, Martin Fedor, Most-Híd, Národná rada SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Prejav Kisku je potrebný pre spoločnosť, podľa Fedora prezident predstavuje nádej pre ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.