Sobota, 24. október 2020
Oblačno  9,8 °C
Mimoriadne správy

Predsedníctvo KDH je kompletné, rada ho doplnila o Belinského a Bobulu

 Webnoviny  26. september 2020  38
Predsedníctvo KDH je kompletné, rada ho doplnila o Belinského a Bobulu

26.9.2020 (Webnoviny.sk) - Predsedníctvo Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) je kompletné. Ako informoval Stano Župa z komunikačného oddelenia KDH, členovia Rady KDH zvolili ďalších dvoch členov predsedníctva.

Predsedom konzília, ktoré v KDH zastrešuje odborné skupiny a expertov sa stal Peter Belinský a za koordinátora pre regióny zvolili Petra Bobulu.

Belinský pôsobil ako generálny riaditeľ Slovenskej agentúry pre cestovný ruch (SACR) a dvadsať rokov podniká v oblasti obchodu. Belinský v KDH nie je nováčikom, v rokoch 2012 až 2016 pôsobil ako podpredseda KDH a v roku 2014 kandidoval na primátora mesta Žilina. Bol tiež poslancom Žilinského samosprávneho kraja.

Bobula je v KDH od roku 1990 a pôsobil na viacerých pozíciach či už ako riaditeľ ústredia, poradca predsedu, či posledné štyri roky ako podpredseda hnutia.

Viac k témam: predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH)
Zdroj: Webnoviny.sk - Predsedníctvo KDH je kompletné, rada ho doplnila o Belinského a Bobulu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.