Streda, 21. február 2024
Zamračené  3,5 °C
Mimoriadne správy

Predseda KDH Majerský prirovnal programové vyhlásenie vlády k novoročným predsavzatiam

 Webnoviny  15. november 2023  87  
Predseda KDH Majerský prirovnal programové vyhlásenie vlády k novoročným predsavzatiam

15.11.2023 (SITA.sk) - Predseda Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) Milan Majerský prirovnal programové vyhlásenie vlády (PVV) k novoročným predsavzatiam.

Hovoríte si, že chcete viac behať, viac kníh prečítať či zhodiť viac kíl, a postupom času, ako kalendárny rok beží, tak z týchto novoročných predsavzatí ubúda. Predložené PVV je presne také isté,“ uviedol Majerský, ktorý od PVV očakával oveľa viac.

Viac o téme: Ficova vláda (koalícia Smer-SD, Hlas-SD a SNS)


Dôvodom jeho očakávania bola skúsenosť členov vlády, ktorí už viackrát tvorili vládny kabinet. Podľa predsedu kresťanských demokratov malo byť PVV lepšie či odbornejšie.

Viac k témam: Ficova vláda 2023 - 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), novoročné predsavzatia, Programové vyhlásenie vlády, Vládny kabinet
Zdroj: SITA.sk - Predseda KDH Majerský prirovnal programové vyhlásenie vlády k novoročným predsavzatiam © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.