Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
- Americký súkromný sektor minulý mesiac znížil počet zamestnancov
Pred domom Pellegriniho prešlo BMW s dieťaťom v kukle a zbraňou v ruke, minister Šutaj Eštok ukázal video
31.5.2024 (SITA.sk) - Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) na piatkovej tlačovej besede povedal, že pred domom novozvoleného prezidenta Petra Pellegriniho prešlo auto, na ktorého zadnom sedadlo bolo dieťa v kukle a so zbraňou v ruke. Ukázal aj video a priblížil, že BMW šoféroval otec dieťaťa.
>>> SPRÁVU AKTUALIZUJEME
Viac k témam: Minister vnútra SR, Streľba na premiéra Roberta Fica v Handlovej
Zdroj: SITA.sk - Pred domom Pellegriniho prešlo BMW s dieťaťom v kukle a zbraňou v ruke, minister Šutaj Eštok ukázal video © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk