Štvrtok, 29. február 2024
Slnečno  12 °C
Mimoriadne správy

Postupovali policajti v prípade Dankovej nehody správne? Policajný prezident nariadil vykonanie kontroly

 Webnoviny  16. január 2024  65  
Postupovali policajti v prípade Dankovej nehody správne? Policajný prezident nariadil vykonanie kontroly

16.1.2024 (SITA.sk) - Kontrola preverí postup policajtov v prípade objasňovania dopravnej nehody podpredsedu parlamentu a šéfa Slovenskej národnej strany (SNS) Andreja Danka. Informovala o tom hovorkyňa policajného prezídia Denisa Bárdyová.

Prezident policajného zboru nariadil vykonanie kontroly postupu policajtov v prípade dopravnej nehody, ku ktorej došlo vo štvrtok 11. januára na križovatke ulíc Repašského – Saratovská v mestskej časti Bratislava – Dúbravka," uviedla hovorkyňa.

Policajtom Krajského dopravného inšpektorátu v Bratislave, ktorí objasňovali dopravnú nehodu Andreja Danka, sa s ním podarilo skontaktovať až v piatok 12. januára o 14:30. Vypočuli ho a podrobili dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. Dopravná nehoda, pri ktorej podpredseda parlamentu narazil do semaforu na križovatke ulíc Saratovská - Repašského, sa stala vo štvrtok 11. januára krátko pred 23:30.

Viac k témam: Podpredseda Národnej rady SR (NR SR), Predseda Slovenskej národnej strany (SNS), Prezident Policajného zboru SR
Zdroj: SITA.sk - Postupovali policajti v prípade Dankovej nehody správne? Policajný prezident nariadil vykonanie kontroly © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.