Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
30.3.2025 (SITA.sk) - Posledná rozlúčka s hercom Štefanom Kvietikom bude vo štvrtok 3. apríla 2025 o 14.30. Ako informovala smútiaca rodina, rozlúčka sa bude konať v Katedrále Sv. Martina na Rudnayovom námestí 1 v Bratislave.
„Lúčime sa s vedomím nadčasovosti Tvojho diela a tiež odkazu, že najväčším Božím darom je dar života a najväčším umením je umenie žiť," napísala smútiaca rodina. Štefan Kvietik zomrel vo veku 90 rokov 21. marca 2025.
Viac k témam: Pohreb, Posledná rozlúčka, Úmrtie
Zdroj: SITA.sk - Posledná rozlúčka s hercom Štefanom Kvietikom bude vo štvrtok © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk