Štvrtok, 22. január 2026
Mimoriadne správy
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
24.3.2022 (Webnoviny.sk) - Parlament na návrh mandátového a imunitného výboru rozhodol o udelení pokuty 1 000 eur nezaradenému poslancovi Miroslavovi Sujovi (Republika) za narušenie poriadku na schôdzi parlamentu vlani v máji. Udelenie pokuty podporilo 78 poslancov zo 120 prítomných.
Poslanec Suja počas vystúpenia ministra financií Igora Matoviča (OĽaNO) viackrát slovne narušil jeho prejav i napriek upozorneniam predsedajúceho. Počas svojho vystúpenia Suja chytil do ruky pohár vody a oblial ministra Matoviča.
Viac k témam: Rokovanie NR SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Poslanec Suja dostane pokutu 1000 eur za obliatie ministra Matoviča © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Ján Slota mal zobrať úplatok, v Žiline ho zadržala NAKA
Cesta umelca je kniha, ktorá prebúdza tvorivosť aj tam, kde by ste ju nečakali
Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
Stretnutie Fica s Trumpom zapadá do politiky na štyri svetové strany, tvrdí šéf obchodnej komory