Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
- Nemecko rozprestiera Európsky nebeský štít
Polícia zachytila v Košiciach auto, ktoré prevážalo deväť migrantov z Alžírska
9.2.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia zachytila auto s deviatimi migrantami. Informáciu zverejnila na svojom facebookovom profile. Migranti pochádzali z Alžírska.
„Vozidlo s poľskými evidenčnými značkami bolo zastavené v Košiciach. Nachádzalo sa v ňom 9 migrantov. Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ cudzineckej polície,” informuje polícia, ktorá poskytne viac informácií, keď to dovolí procesná situácia.
Viac k témam: migranti
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia zachytila v Košiciach auto, ktoré prevážalo deväť migrantov z Alžírska © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Putin: Ak Európa chce vojnu s Ruskom, my sme pripravení
Z nákladného auta v Nemecku zmizlo 20-tisíc kusov nábojov určených pre armádu
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk