Štvrtok, 29. január 2026
Mimoriadne správy
- Generál Zmeko sa v Bruseli rozlúčil s funkciou, NATO diskutovalo o bezpečnosti Ukrajiny
- Štipendisti z Gazy ďakujú Slovensku za pomoc, pripravujú sa na štúdium na Univerzite Mateja Bela – FOTO
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Polícia zachytila informácie o možnom útoku na Dúhový Pride. Sme pripravení konať, zdôraznil minister vnútra (video)
5.6.2024 (SITA.sk) - Polícia zachytila informácie o možnom útoku na podujatie Dúhový Pride, ktoré sa má uskutočniť v Bratislave 20. júla. Ako ďalej na tlačovej konferencii povedal minister vnútra Matúš Šutaj Eštok, štátne orgány sú pripravené zabezpečiť bezpečnosť podujatia tak, aby sa účastníci cítili bezpečne. „V tomto budeme konať,“ zdôraznil minister.
Šutaj Eštok zároveň povedal, že polícia musela zabezpečiť ochranu predstaviteľov hnutia Slovensko (bývalé OĽaNO) v rámci volebnej kampane v rómskych osadách. „Kde dochádzalo k viacerým konfliktom, pretože predstavitelia tohto hnutia tam neboli vítaní,“ doplnil šéf rezortu vnútra.
Viac k témam: Dúhový pochod PRIDE, Minister vnútra SR, možný útok, Polícia
Zdroj: SITA.sk - Polícia zachytila informácie o možnom útoku na Dúhový Pride. Sme pripravení konať, zdôraznil minister vnútra (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Láska, ktorá sa vracia v bielych šatách. Romantický úvod série Wedding Dreams
Odborári v Amazon Slovakia podali podnet na inšpektorát práce, dôvodom je prepustenie predsedu odborovej organizácie
Granty v tomto roku nemôže získať hocikto, podľa odborníka sú však na stole stovky miliónov eur