Piatok, 5. december 2025
Mimoriadne správy
- Slovensko má nový duchovný symbol vo Vatikáne, Pellegrini hovorí o nádeji v čase napätia a neistoty doma aj vo svete – VIDEO, FOTO
- Blanár rokoval so zástupcami Gruzínska a Kirgizska, cieľom je prehĺbenie hospodárskej spolupráce – VIDEO, FOTO
- Slovensko je pripravené Ukrajine opäť poskytnúť pomoc, Blanár v rámci zasadnutia NATO rokoval aj s Landauom – FOTO
- Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
- V českom mestečku zo školy evakuovali 450 ľudí pre obavy z výbuchu
Polícia v Prešovskom kraji eviduje za minulý rok viac ako 2 100 dopravných nehôd, v stovkách prípadoch úradoval alkohol za volantom
22.1.2022 (Webnoviny.sk) - Na území Prešovského kraja sa v roku 2021 stalo celkovo 2 126 dopravných nehôd. Policajti počas minulého roka zaznamenali 1 078 prípadov, keď vodiči viedli svoje vozidlá pod vplyvom alkoholu alebo inej návykovej látky.
Ako konkretizovala prešovská krajská polícia na sociálnej sieti, v 451 prípadoch hodnota alkoholu u vodičov presiahla jedno promile, čiže sa dopustili trestného činu. „Najhoršie však je, keď vodič pod vplyvom alkoholu spôsobí dopravnú nehodu. Takýchto prípadov sme vlani riešili 236,“ dodala polícia.
Viac k témam: Alkohol za volantom, Dopravné nehody
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia v Prešovskom kraji eviduje za minulý rok viac ako 2 100 dopravných nehôd, v stovkách prípadoch úradoval alkohol za volantom © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Ruskí vojaci podľa Ukrajiny uviazli v pouličných bojoch o Pokrovsk
Okamurovi pred domom opäť viala ukrajinská vlajka
Majiteľovi značky Zara sa darí napriek konkurencii zo strany predajcov lacnejšieho oblečenia