Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Polícia upozorňuje na zavádzajúce informácie o bielej dodávke a únosoch detí
BRATISLAVA 2. februára (WebNoviny.sk) - Polícia zaznamenala nepravdivú informáciu šíriacu sa na sociálnych sieťach, podľa ktorej sa medzi Párovcami a Klokočinou v Nitre pohybuje biela dodávka, ktorej osádka sleduje a naháňa deti.
"Polícia k dnešnému (piatok, pozn, red.) dňu nedisponuje žiadnou informáciou o akomkoľvek protiprávnom konaní v tejto súvislosti a ani neevidujeme žiadne nezvestné deti," informuje Policajný zbor na sociálnej sieti s tým, že informáciu aj v tomto momente preveruje kriminálna polícia.
"Buďte opatrní pri zdieľaní takýchto podozrivých správ, môžete sa dopustiť trestného činu šírenia poplašnej správy," dodáva polícia.
Viac k témam: Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia upozorňuje na zavádzajúce informácie o bielej dodávke a únosoch detí © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve
Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO