Pondelok, 21. september 2020
Slnečno  21,4 °C
Mimoriadne správy

Polícia pátra po útočníkovi, ktorý fyzicky napadol muža v bratislavskej MHD (foto)

 Webnoviny   6. júl 2020  41
Polícia pátra po útočníkovi, ktorý fyzicky napadol muža v bratislavskej MHD (foto)

6.7.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia pátra po útočníkovi, ktorý fyzicky napadol muža v Bratislavskej MHD. Krajské riaditeľstvo Policajného zboru Bratislava cez víkend zverejnilo na sociálnej sieti fotografie z bezpečnostnej kamery, ktoré majú pomôcť dolapiť neznámeho páchateľa.

"Policajti štvrtého bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti trestného činu výtržníctva v súbehu s trestným činom ublíženia na zdraví. Po neznámom páchateľovi, ktorý v autobuse MHD č. X5 medzi zastávkami Molecova a Borská fyzicky napadol poškodeného niekoľkými údermi do hlavy, policajti v súčasnosti pátrajú," uvádza polícia.

Polícia žiada ľudí, aby akékoľvek informácie vedúce k zisteniu totožnosti páchateľa oznámili na bezplatné číslo 158, prípadne na číslo 09610 34 933, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo formou súkromnej správy na tejto facebookovej stránke polície.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Viac k témam: MHD Bratislava, polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia pátra po útočníkovi, ktorý fyzicky napadol muža v bratislavskej MHD (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.