Utorok, 21. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Polícia pátra po mužovi, ktorý chcel so zbraňou lúpiť v stánku s občerstvením
Webnoviny 24. jún 2018 849
BRATISLAVA 24. júna (WebNoviny.sk) - Polícia vyšetruje okolnosti lúpežného prepadnutia stánku s občerstvením v blízkosti zastávky MHD na Saratovskej ulici v mestskej časti Bratislava – Dúbravka.
Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková, v sobotu 23. júna krátko po 22:00 neznámy páchateľ s krátkou guľovou zbraňou požadoval od zamestnankyne zamykajúcej stánok vydanie peňazí. Zamestnankyňa však finančnú hotovosť nevydala a začala kričať.
Odporúčame:
V prešovskej predajni úradoval neznámy vlamač, neďaleko Kežmarku zlodej vykradol autobus
Neznámy páchateľ následne zamestnankyňu sotil a utiekol na doposiaľ neznáme miesto. Lúpežné prepadnutie sa zaobišlo bez zranenia a bez vzniknutej škody. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci trestného činu lúpeže.
Podľa súčasných informácií išlo o muža, ktorý vyzeral na 30 až 40 rokov, vysoký bol približne 170 cm, na tvári mal strnisko, na hlavne čiapku sivej farby a oblečený mal sivý trojštvrťový kabát. Muž hovoril plynule po slovensky, bez prízvuku. Polícia zároveň prosí občanov, ktorý majú o možnom páchateľovi akékoľvek informácie, aby ich oznámili na polícii alebo na čísle 158.
Viac k témam: Bratislava, lúpež, Polícia SR, zbraň
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia pátra po mužovi, ktorý chcel so zbraňou lúpiť v stánku s občerstvením © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete