Streda, 9. apríl 2025
Zamračené  5,5 °C
Mimoriadne správy

Polícia opätovne zadržala muža obvineného z usmrtenia Filipínca v centre Bratislavy

 Webnoviny   2. jún 2018  494  
Polícia opätovne zadržala muža obvineného z usmrtenia Filipínca v centre Bratislavy

BRATISLAVA 2. júna (WebNoviny.sk) - Polícia v piatok opätovne zadržala muža v súvislosti s tragickým prípadom smrti Filipínca v centre Bratislavy. Muž bol už predtým obvinený. Po smrti cudzinca bola právna kvalifikácia zmenená na obvinenie zo zabitia.

Odporúčame:
Muž sa predvádzal na pohyblivých schodoch v nákupnom centre, jeho zábava sa skončila fatálne

Muž bol zadržaný už pred týždňom policajtmi priamo na mieste činu, avšak návrh vyšetrovateľa na vzatie do väzby nebol vtedy akceptovaný prokurátorom. Aj po druhom zadržaní je teraz na rade prokuratúra, ktorá rozhodne o tom, či zostane vo väzbe alebo nie.

Informácie pochádzajú z facebookovej stránky Policajného zboru Slovenskej republiky.

 

Viac k témam: Filipíny, krimi, Polícia SR, prokuratúra, smrť, vražda
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia opätovne zadržala muža obvineného z usmrtenia Filipínca v centre Bratislavy © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.