Pondelok, 14. apríl 2025
Mimoriadne správy

Polícia našla v bratislavskej Petržalke mŕtvu dôchodkyňu, pravdepodobne mala na tele zranenia po noži

 Webnoviny  19. máj 2022  269  
Polícia našla v bratislavskej Petržalke mŕtvu dôchodkyňu, pravdepodobne mala na tele zranenia po noži

19.5.2022 (Webnoviny.sk) - Policajti bratislavskej krajskej kriminálky vo štvrtok v popoludňajších hodinách našli v jednom z bytov obytného domu na Vlasteneckom námestí telo 63-ročnej ženy bez známok života. Podľa doterajších informácií žena mala utrpieť zranenia v oblasti hrudníka spôsobené pravdepodobne kuchynským nožom.

Hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff uviedol, že zraneniam žena na mieste podľahla. Dodal, že bližšie informácie vzhľadom na súčasné štádium vo vyšetrovaní nie je možné poskytnúť. Akonáhle to však situácia vo vyšetrovaní umožní, o prípade plánujú bližšie informovať.

Viac k témam: Mŕtvola
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia našla v bratislavskej Petržalke mŕtvu dôchodkyňu, pravdepodobne mala na tele zranenia po noži © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vážime si vaše súkromie!x

Táto webová stránka používa technológie ako napr. cookies, ktoré nám pomáhajú zlepšiť Vašu prácu s našou stránkou. Tento nástroj tiež používame s cieľom merania výsledkov alebo zosúladenia obsahu našej stránky. Keďže si vážime vaše súkromie, touto cestou by sme vás chceli požiadať o povolenie na využívanie týchto technológií.