Sobota, 13. december 2025
Mimoriadne správy
- Trumpov vyslanec sa stretne so Zelenským a európskymi lídrami, budú diskutovať o mieri na Ukrajine
- Zelenskyj navštívil Kupiansk, nachádzal sa asi kilometer od ruských pozícií
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
Polícia hľadá svedka minuloročného útoku vo Vrútkach, škole niekto údajne poslal výhražný list
24.5.2021 (Webnoviny.sk) - Polícia pátra po staršom mužovi, svedkovi, ktorý má pomôcť pri vyšetrovaní minuloročného útoku vo Vrútkach. Televízia Markíza zistila, že po tom, ako bývalý žiak Ivan Č. zabil nožom zástupcu riaditeľa a polícia páchateľa zastrelila, poslal škole niekto výhražný list. Anonym údajne v liste tvrdil, že pomstí Ivanovu smrť a v škole zomrú ďalší ľudia tak, ako zomrel aj on.
Ako ďalej uviedla televízia na svojom spravodajskom webe Tvnoviny.sk, polícia anonym pred verejnosťou tajila, aby ochránila deti aj učiteľov a nechceli ani šíriť paniku. Podľa zistení televízie však na dlhšiu dobu posilnili hliadky v okolí školy. Po takmer roku od incidentu stále hľadajú kľúčového svedka.
Viac k témam: škola, útok, Útok na základnej škole vo Vrútkach, vyhrážanie
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia hľadá svedka minuloročného útoku vo Vrútkach, škole niekto údajne poslal výhražný list © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Predseda parlamentu Raši zvolal mimoriadnu schôdzu k adresnej energopomoci
Huliakovo ministerstvo zvyšuje investície do cestovného ruchu, návštevnosť dobieha rekordy