Pondelok, 28. september 2020
Slabý dážď  7,1 °C
Mimoriadne správy

Polícia hľadá osobu z kamerových záznamov, môže pomôcť pri vyšetrovaní krádeže

 Webnoviny  30. január 2020  37
Polícia hľadá osobu z kamerových záznamov, môže pomôcť pri vyšetrovaní krádeže

30.1.2020 (Webnoviny.sk) - Žilinská polícia žiada verejnosť o pomoc pri vyšetrovaní krádeže v obchodného dome v Žiline. Ako agentúru SITA informoval krajský policajný hovorca Radko Moravčík, doposiaľ neznámy páchateľ 24. januára podvečer ukradol v obchodnom dome ruksak, v ktorom boli osobné veci a finančná hotovosť. Krádežou ruksaku a vecí v ňom vznikla škoda najmenej 1 376 eur.

"Polícia žiada verejnosť o pomoc pri stotožnení neznámej osoby, ktorá bola zachytená kamerovým systémom. Jej svedectvo je dôležité a môže prispieť k objasneniu skutku," uviedol hovorca.

Akékoľvek informácie k totožnosti neznámej osoby možno oznámiť na najbližší útvar Policajného zboru alebo na bezplatnú telefónnu linku 158..

Viac k témam: krádež
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia hľadá osobu z kamerových záznamov, môže pomôcť pri vyšetrovaní krádeže © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.