Utorok, 20. január 2026
Mimoriadne správy
- Čína zaznamenala rekordne nízku pôrodnosť, demografická kríza sa prehlbuje
- Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO
- Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
- Vláda Grónska neakceptuje prevzatie ostrova Spojenými štátmi za žiadnych okolností, odkázala Trumpovi
- Trump vyzval Kubu na dohodu, kým nebude neskoro. Rubio by vraj mohol byť prezidentom
Policajti pri nočnom zásahu postrelili muža, ten ohrozoval obyvateľov rodinného domu
21.5.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti v noci zasahovali v obci Vlky v okrese Senec, kde muž ohrozoval obyvateľov rodinného domu. Použiť museli aj služobnú zbraň. Ako informovala hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Lucia Miháliková, privolaní policajti Pohotovostného policajného útvaru na spacifikovanie podozrivého muža použili služobnú zbraň.
Postrelený muž skončil v jednej z bratislavských nemocníc. Prípad vyšetrujú ako všeobecné ohrozenie.
Ako dodala Miháliková, hneď, ako to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní, poskytneme k prípadu viac informácií.
Viac k témam: ohrozovanie, policajná akcia, postrelený muž, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajti pri nočnom zásahu postrelili muža, ten ohrozoval obyvateľov rodinného domu © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Civilné obete na Ukrajine prudko vzrástli, OSN označila rok 2025 za jeden z najhorších od začiatku vojny
Vlani zanikalo viac firiem aj živností než kedykoľvek predtým, najviac živnostníkov ubudlo v stavebníctve
Premiér Fico sa stretol s americkým prezidentom, témou bola Ukrajina aj kríza v EÚ – VIDEO, FOTO