Sobota, 13. jún 2026
Mimoriadne správy
- Dovolenka 2026 bude drahšia. Polovica Slovákov mení plány, najviac zdražejú letenky
- Elon Musk sa stal prvým bilionárom sveta, akcie SpaceX po debute prudko vzrástli
- Technická porucha zdržala odlet pápeža Leva XIV. z Kanárskych ostrovov
- Putin vyhlásil, že ukrajinské dronové útoky majú rozdeliť ruskú spoločnosť
- Top foto dňa (12. jún 2026): Predsedníčka EP na Slovensku, mláďa hrošíka, MS vo futbale a počasie
Policajti objasnili tri prípady vykradnutých áut, majitelia si ich zabudli zamknúť
Webnoviny 24. február 2020 721
24.2.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti objasnili tri prípady vykradnutých áut v Dunajskej Strede. Všetky tri autá boli odomknuté. Z Fiatu Ducato ukradol zlodej tašku, v ktorej mal majiteľ rôzne doklady a 1 400 eur. Tieto činy má na svedomí mladistvý Dunajskostredčan. Ukradnuté veci vrátil, no peniaze stihol minúť.
Z ďalších dvoch činov obvinili 64-ročného miestneho muža. Ako informovala trnavská krajská polícia, z dodávky Renault Trafic ukradol dva merače rýchlosti internetu.
Telekomunikačnej spoločnosti vznikla škoda viac ako 3 600 eur. Následne z Iveco Daily ukradol príklepovú vŕtačku spolu s príslušenstvom v hodnote 870 eur.
Polícia opäť pripomína vodičom, aby vo vozidlách nenechávali cenné veci a autá si zamykali.
Viac k témam: autá, krádež, zlodeji
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajti objasnili tri prípady vykradnutých áut, majitelia si ich zabudli zamknúť © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Po uvoľnení pravidiel na Facebooku v USA prudko pribudli vyhrážky politikom
Airbus predstaví nový projekt stíhačky po kolapse francúzsko-nemeckého FCAS-u
Muž po útoku nožom prišiel o oko. Belfast následne zachvátili protiimigračné nepokoje – VIDEO