Štvrtok, 24. september 2020
Zamračené  13,6 °C
Mimoriadne správy

Policajti NAKA si posvietili na korupciu, zasahovali aj v popradskej nemocnici a zadržali 18 ľudí (foto)

 Webnoviny  28. január 2020  47
Policajti NAKA si posvietili na korupciu, zasahovali aj v popradskej nemocnici a zadržali 18 ľudí (foto)

28.1.2020 (Webnoviny.sk) - Policajti Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) si v utorok posvietili na korupciu. Na celom Slovensku prebiehajú dve akcie. Policajti zasahujú v popradskej nemocnici a na ďalších miestach na území Slovenska v súvislosti s korupčnou trestnou činnosťou.

Ako informovala polícia na sociálnej sieti, taktiež zasahujú na viacerých miestach západného Slovenska. Ide o akciu „Šporiteľňa“ v súvislosti s korupciou a majetkovou trestnou činnosťou.

Aktuálne vykonávajú domové prehliadky, prehliadky iných priestorov a pozemkov za účelom zaistenia vecí dôležitých pre trestné konanie. Zadržali 18 osôb, s ktorými vyšetrovateľ vykonáva potrebné procesné úkony. Viac informácií polícia poskytne, keď to procesná situácia dovolí.

Viac k témam: korupcia
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajti NAKA si posvietili na korupciu, zasahovali aj v popradskej nemocnici a zadržali 18 ľudí (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.