Utorok, 29. september 2020
Oblačno  8,8 °C
Mimoriadne správy

Policajti nachytali opitého mladíka, ako im vypúšťa pneumatiky. Muža spacifikovali a odviedli v putách

 Webnoviny  18. august 2020  38
Policajti nachytali opitého mladíka, ako im vypúšťa pneumatiky. Muža spacifikovali a odviedli v putách

18.8.2020 (Webnoviny.sk) - Kuriózny prípad riešia policajti v Bánovciach nad Bebravou. Podgurážený mladík im na služobnom aute vypúšťal pneumatiky. Ako informovala trenčianska krajská polícia, policajti z obvodného oddelenia si všimli osoby, ktoré kľačali pri ľavom prednom kolese ich vozidla Kia Sportage.

Jedna z nich následne začala poškodzovať disk a vypúšťať pneumatiku. Hliadka ihneď konala a alkoholom posilneného 22-ročného mladíka zadržala. “Voči mladíkovi boli v zmysle zákona použité hmaty a chvaty, ako aj služobne putá, keďže kládol aktívny odpor,” uviedli policajti. Mladého muža predviedli na oddelenie. Prípad riešia ako priestupok proti majetku.

Viac k témam: pneumatiky, výtržníctvo
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajti nachytali opitého mladíka, ako im vypúšťa pneumatiky. Muža spacifikovali a odviedli v putách © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.