Sobota, 13. december 2025
Mimoriadne správy
- Obrovská vlna na ostrove Tenerife zabila dvoch slovenských občanov, tretí je zranený
- The Mirror: Na Ukrajine bolo pravdepodobne zabitých už viac ako pol milióna Rusov
- Nemci odrádzajú svojich občanov od vianočných trhov v Prahe. Číha tam smrteľné nebezpečenstvo, tvrdia
- Seniorka za volantom riešila padajúce veci v aute, skončila v rybníku
- Na ruské mesto Belgorod spadla ruská letecká bomba
Policajti kontrolovali cudzincov z Ukrajiny na východnom Slovensku, následne ich vyhostili
BRATISLAVA 26. októbra (WebNoviny.sk) - Policajti cudzineckej polície Košice, mobilnej jednotky z Prešova a obvodného oddelenia zo Spišskej Novej Vsi vo štvrtok 25. októbra zasahovali na akcii v Hrabušiciach (okres Spišská Nová Ves), pri ktorej kontrolovali 11 cudzincov z Ukrajiny.
Ako policajti zistili, Ukrajinci na Slovensku pracovali v rozpore so zákonom o pobyte cudzincov. Na zásahu spolupracovali aj pracovníci Inšpektorátu práce Košice. Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa policajného prezídia Denisa Baloghová, "cudzincov následne administratívne vyhostili z územia Slovenskej republiky s tým, že do 15 dní musia vycestovať od vykonateľnosti rozhodnutia o vyhostení".
Viac k témam: cudzinci z Ukrajiny, Inšpektorát práce, policajti
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajti kontrolovali cudzincov z Ukrajiny na východnom Slovensku, následne ich vyhostili © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Prečo je monitorovanie serverov kľúčové pre modernú správu IT infraštruktúry
5 tipov na zlepšenie výkonu servera prostredníctvom monitorovania
Predseda parlamentu Raši zvolal mimoriadnu schôdzu k adresnej energopomoci