Utorok, 28. júl 2026
Mimoriadne správy
- Indický minister žaluje spoločnosť Meta za údajnú očierňovaciu kampaň
- Hasiči dostávajú požiare v Španielsku pod kontrolu, premiér Sánchez vidí svetlo na konci tunela – FOTO
- Slovenský vrtuľník ostane vo Francúzsku bojovať proti lesným požiarom dlhšie – VIDEO
- Guterres sa pokúsi oživiť mierové rokovania, na Cypre sa stretne s oboma lídrami
- Prezident Pellegrini rokoval s čínskym prezidentom, chcú rozvíjať spoluprácu vo vede, obchode aj AI – FOTO, VIDEO
Policajt obvinený z vraždy kolegu bude stíhaný väzobne, ale rozhodnutie súdu nie je právoplatné
Webnoviny 18. marec 2022 494
18.3.2022 (Webnoviny.sk) - Sudkyňa pre prípravné konanie Okresného súdu Prešov vyhovela návrhu prokurátora a policajta Martina T. obvineného z vraždy kolegu vzala do väzby. Informoval o tom hovorca Generálnej prokuratúry SR Dalibor Skladan. Doplnil, že rozhodnutie nie je právoplatné, nakoľko obvinený podal sťažnosť, o ktorej bude rozhodovať Krajský súd v Prešove.
Pri incidente, ktorý sa odohral v pondelok 14. marca podvečer pri čerpacej stanici neďaleko železničnej stanice v Prešove, policajt Martin T. údajne zastrelil svojho kolegu Filipa S. T. Streľbe predchádzala výmena názorov. Strelec z miesta činu ušiel v policajnom aute. Policajti ho neskôr zadržali v Partizánskej Ľupči v okrese Liptovský Mikuláš. Incident vyšetruje Úrad inšpekčnej služby Ministerstva vnútra SR.
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajt obvinený z vraždy kolegu bude stíhaný väzobne, ale rozhodnutie súdu nie je právoplatné © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Poslanci rokujú o lex Ukrajine, o zákone rozhodujú v zrýchlenom režim (naživo)
Lesný požiar v Škótsku si vyžiadal evakuácie. Situácia zostáva kritická
Lesné požiare pustošia Francúzsko aj Španielsko, evakuovali už viac než 250-tisíc ľudí – FOTO
Pride v Berlíne poznačila krvavá tragédia, útok si vyžiadal jednu obeť a desiatky zasiahnutých – FOTO