Piatok, 24. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Policajný prezident Hamran oznámil personálne zmeny a obvinení vyšetrovatelia NAKA z tímu Očistec pokračujú v práci (video)
Webnoviny 8. október 2021 517
8.10.2021 (Webnoviny.sk) -
- aktualizované 8. októbra 11:51
Obvinení vyšetrovatelia Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) z tímu Očistec budú ďalej pokračovať vo svojej práci. Potvrdil to dočasný policajný prezident Štefan Hamran na piatkovej tlačovej besede.
Zdôraznil, že doterajšiu prácu vyšetrovateľov hodnotí v superlatívoch a nevidel žiaden dôvod, prečo by mali byť postavení mimo služby. Všetci obvinení vyšetrovatelia majú podľa Hamrana chuť pokračovať.
Hamran tiež oznámil že k 15. októbru vo funkcii končí riaditeľka Národnej kriminálnej agentúry Eva Kurrayová. Jej dočasným nástupcom bude podľa neho Branislav Kišš. Ku koncu roka 2021 končia vo funkciách aj prvá viceprezidentka PZ Jana Maškarová a viceprezident Róbert Bozalka.
Viac k témam: Kauza Očistec, Prezident Policajného zboru SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Policajný prezident Hamran oznámil personálne zmeny a obvinení vyšetrovatelia NAKA z tímu Očistec pokračujú v práci (video) © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Colný tranzit v EÚ sa digitalizuje, Slovensko zaviedlo systém NCTS P6
Boli príliš slobodné. A preto ich potrestali. Mrazivý historický román Hon na sestry
Situácia ohľadom konkurencieschopnosti hospodárstva, vysokých cien energií a energetickej bezpečnosti zostáva podľa Eštoka kritická