Piatok, 24. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Počas štátnych sviatkov budú pohotovosti v Bratislavskom kraji fungovať do 22:00
Webnoviny 30. október 2018 743
BRATISLAVA 30. októbra (WebNoviny.sk) - Počas najbližších štátnych sviatkov v utorok 30. októbra a vo štvrtok 1. novembra budú ambulantné pohotovostné služby v Bratislavskom kraji fungovať od 7:00 do 22:00. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja Lucia Forman.
Ambulantnú pohotovostnú službu pre deti nájdu ľudia počas sviatkov a víkendu na dvoch adresách v kraji. Pre deti z okresu Malacky, Senec a z Bratislavy je to Národný ústav detských chorôb, Bratislava - Kramáre na Limbovej 1 a pre okres Pezinok je ambulantná pohotovostná služba v Pezinku na Bratislavskej 85.
Ambulantná pohotovostná služba pre dospelých bude k dispozícii v Bratislave na dvoch adresách, na Šancovej v Železničnej nemocnici a na Poliklinike na Strečnianskej 13. V Malackách ľudí ošetria v nemocnici na Duklianskych hrdinov. Zubno-lekárska pohotovostná služba je pre celý kraj v Bratislave na Drieňovej 38 od 11:00 do 23:00.
Viac k témam: lekárska služba prvej pomoci LSPP
Zdroj: Webnoviny.sk - Počas štátnych sviatkov budú pohotovosti v Bratislavskom kraji fungovať do 22:00 © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Zvolenská SAD-ka viní župana Luntera z mimoriadnej situácie v dopraveNasledujúci článok
Vlak narazil v obci Sklené do spadnutého stromu na koľajniciach
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru