Streda, 27. október 2021
Slnečno  9,3 °C
Mimoriadne správy

Počas MS v hokeji budú v Bratislave platiť špeciálne parkovacie preukazy, dostanú ich len niektorí

 Webnoviny  21. marec 2019  155
Počas MS v hokeji budú v Bratislave platiť špeciálne parkovacie preukazy, dostanú ich len niektorí

BRATISLAVA 21. marca (WebNoviny.sk) - Počas hokejových majstrovstiev sveta v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu budú platiť špeciálne parkovacie preukazy. O preukaz môže požiadať osoba, ktorá má v zóne prevádzku alebo byt.

Obmedzené parkovanie


Žiadateľ musí predložiť okrem občianskeho preukazu aj nájomnú zmluvu, respektíve list vlastníctva. Preukazy sa budú vydávať od pondelka 1. apríla v úradných hodinách v kancelárii prvého kontaktu miestneho úradu na Mierovej 21. Informovala o tom bratislavská mestská časť Ružinov na svojej webovej stránke.

V blízkosti Zimného štadióna Ondreja Nepelu bude od piatka 10. mája do nedele 26. mája obmedzené parkovanie. Obmedzenia sa týkajú zóny ohraničenej Jégého, Trnavskou, Bajkalskou a Záhraníckou ulicou.

Policajné kontroly


Pri vstupe do zóny bude autá kontrolovať polícia. Mestská polícia bude vykonávať aj ďalšie pravidelné kontroly. Obyvateľom s trvalým pobytom v zóne stačí na preukázanie sa občiansky preukaz. V lokalite tak budú môcť parkovať len obyvatelia s trvalým pobytom a držitelia parkovacieho preukazu.

Majstrovstvá sveta v hokeji 2019 sa uskutočnia na Slovensku od 10. mája do 26. mája v Bratislave a Košiciach. Naposledy boli hokejové majstrovstvá sveta na našom území v roku 2011.

Viac k témam: Majstrovstvá sveta (MS) v hokeji, parkovanie, Zimný štadión Ondreja Nepelu
Zdroj: Webnoviny.sk - Počas MS v hokeji budú v Bratislave platiť špeciálne parkovacie preukazy, dostanú ich len niektorí © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.