Štvrtok, 22. október 2020
Malá oblačnosť  7,7 °C
Mimoriadne správy

Pezinskí policajti a NAKA počas akcie Občan zasiahli proti skupine dílerov pervitínu

 Webnoviny   1. august 2020  65
Pezinskí policajti a NAKA počas akcie Občan zasiahli proti skupine dílerov pervitínu

1.8.2020 (Webnoviny.sk) - Z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi boli po policajnej akcii Občan obvinené štyri osoby, pričom jedna z nich bola v pátraní.

Pezinskí policajti v spolupráci s príslušníkmi Národnej kriminálnej agentúry rozložili skupinu dílerov, ktorá sa zaoberala distribúciou metamfetamínu (pervitínu) v Pezinskom a Seneckom okrese.

Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, pri policajnej akcii s názvom Občan boli v súčinnosti so Zásahovou skupinou NAKA a Pohotovostným policajným útvarom Trenčín vykonané viaceré domové prehliadky a prehliadky motorových vozidiel.

Policajti zaistili metamfetamín, z ktorého by bolo možné vyrobiť minimálne 130 jednorazových dávok drogy.

Po vykonaní potrebných procesných úkonov boli zadržaní umiestnení v cele policajného zaistenia. Vyšetrovateľ spracoval podnet na ich väzobné stíhanie.

Viac k témam: drogy, pervitín
Zdroj: Webnoviny.sk - Pezinskí policajti a NAKA počas akcie Občan zasiahli proti skupine dílerov pervitínu © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.