Pondelok, 24. január 2022
Jasno  -3,7 °C
Mimoriadne správy

Petržalský díler skončil v putách polície, za predaj pervitínu mu hrozí až 15 rokov za mrežami (foto)

 Webnoviny  14. január 2022  25
Petržalský díler skončil v putách polície, za predaj pervitínu mu hrozí až 15 rokov za mrežami (foto)

14.1.2022 (Webnoviny.sk) - Policajti zadržali dílera, ktorý predával drogy v bratislavskej Petržalke. Ako informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, obvineniu z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov a z ich držania a obchodovania s nimi, čelí 24-ročný Patrik P. z Bratislavy.

„Obvinený približne od júla 2020 v mieste svojho bydliska na Tupolevovej ulici prechovával a predával metamfetamín (pervitín)," uviedol hovorca. Dodal, že muž s koncovými spotrebiteľmi komunikoval prevažne cez sociálne siete.

Policajti dílera zadržali počas policajnej akcie a zaistili u neho viaceré vrecká s tlakovými uzávermi s obsahom kryštalickej látky, ale aj vrecko so zelenou sušenou rastlinou.

Muža eskortovali na policajné oddelenie, kde zistili, že už je podmienečne odsúdený za inú trestnú činnosť. Obvinený je stíhaný väzobne a v prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.Viac k témam: Drogový díler, Drogy, Obvinenie
Zdroj: Webnoviny.sk - Petržalský díler skončil v putách polície, za predaj pervitínu mu hrozí až 15 rokov za mrežami (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.