Streda, 21. február 2024
Slabý dážď  2,5 °C
Mimoriadne správy

Pellegriniho kandidatúra na prezidenta je právne nulitná, tvrdí Harabin a obrátil sa na úrady

 Webnoviny  10. február 2024  123  
Pellegriniho kandidatúra na prezidenta je právne nulitná, tvrdí Harabin a obrátil sa na úrady

10.2.2024 (SITA.sk) -


Občiansky kandidát na prezidenta Štefan Harabin sa domnieva, že Peter Pellegrini (Hlas-SD) nemôže kandidovať na prezidenta. Harabin to uviedol na svojej sociálnej sieti.

„Učinil som oznámenie na Štátnu komisiu pre voľby a kontrolu financovania politických strán, že Pellegrini ako predseda parlamentu nemôže kandidovať v prezidentských voľbách 2024,“ vyhlásil Harabin s tým, že registrácia jeho kandidatúry podpredsedom parlamentu je právne nulitná.

„Na nepráve nemôže byť založené právo. Občania SR, do kedy chceme tolerovať nezákonnosti na najvyšších poschodiach moci?“ uzavrel Harabin.

Viac k témam: Kandidát na prezidenta, Predseda parlamentu, Predseda strany Hlas-SD, Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk - Pellegriniho kandidatúra na prezidenta je právne nulitná, tvrdí Harabin a obrátil sa na úrady © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.