Piatok, 19. december 2025
Mimoriadne správy
- Na samite v Bruseli sa rozhodne aj o vojenskej pôžičke pre Ukrajinu. Môj názor poznáte, odkázal Fico – FOTO
- Samit v Bruseli sa pre Fica nezačal dobre, rozbilo sa lietadlo a na protest neprišiel srbský prezident
- Streľba na Bondi Beach zasiahla aj exprezidentku Čaputovú, obeťou útoku v Sydney bola jej blízka priateľka
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
Pellegrini podporuje vyšetrovateľov vraždy Kuciaka, Kočnerovu Threemu nazval exhibíciou jedného pána
21.8.2019 (Webnoviny.sk) - Dôkazy sú na to, aby sa nimi zaoberali vyšetrovatelia a prokurátori. To, že sa počas vyšetrovania vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej prišlo na ďalšie trestné činy, je dôkaz, že príslušné zložky majú voľné ruky a nikto tu nechce nič zamiesť pod koberec.
Jednoznačný dôkaz
Nemôžeme však skĺznuť k tomu, aby sa tu exhibícia jedného pána brala ako jednoznačný dôkaz. Vyplýva to zo slov premiéra Petra Pellegriniho (Smer-SD) k uniknutej komunikácii obvineného Mariana K. s obvinenou Alenou Zs. cez aplikáciu Threema.
„Nemyslím si, že by sme to mali využívať na niečo, čo zaváňa politickým bojom. Nech si tie správy čítajú tí, ktorí si ich čítať majú. Ak to polícia dokáže, nech sa páči. Ale ja neviem o kom a ako ten pán rozprával,“ povedal Pellegrini na margo uniknutej komunikácie.
K uniknutej komunikácii nemá prístup
Pre neho je podstatné, že zatiaľ čo jeden predstaviteľ opozície (predseda SaS Richard Sulík, pozn. SITA) k nemu chodil na raňajky, za jeho vlády je Marian K. vo väzbe a vyšetrovaný.
Pellegrini trval na tom, že sudcovia, prokurátori a vyšetrovatelia majú voľnú ruku a jeho podporu. Pýtal sa však, prečo komunikácia uniká po častiach a nezverejnia ju celú. On sám k nej prístup nemá, dodal.
Viac k témam: Kočner komunikácia Threema, premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk - Pellegrini podporuje vyšetrovateľov vraždy Kuciaka, Kočnerovu Threemu nazval exhibíciou jedného pána © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Keď sa rieši chirurgia čeľuste ako súčasť starostlivosti o chrup
Ako si vybrať najlepšiu metódu monitorovania serverov pre vašu firmu?
Nezamestnanosť vo Veľkej Británii dosiahla najvyššiu úroveň od začiatku roka 2021