Sobota, 24. október 2020
Prevažne slnečno  13,1 °C
Mimoriadne správy

Pátra po identite mužov a detí, ktorí sa zúčastnili na proteste v Bratislave (foto)

 Webnoviny  Nedeľa, 15:40  27
Pátra po identite mužov a detí, ktorí sa zúčastnili na proteste v Bratislave (foto)

18.10.2020 (Webnoviny.sk) - Polícia SR pátra po identite mužov a detí, ktorí sa zúčastnili na proteste proti aktuálnym protiepidemiologickým opatreniam vlády v sobotu 17. októbra v Bratislave. Informovala o tom vo svojom profile na sociálnej sieti.

Príslušníci Policajného zboru SR pátrajú po identite osôb na fotografiách z videa z protestu. Ide o dvoch mužov s megafónom a tri deti, jedeného chlapca a dve dievčatá.

Dodávajú, že v prípade detí im pomôžu aj mená ich rodičov. Policajti vysvetľujú, že dospelé osoby sú podozrivé z ohrozovania mravnej výchovy mládeže. Verejnosť policajti uisťujú, že sa venujú aj ďalším materiálom, na základe ktorých budú v tejto súvislosti iniciovať ďalšie konania.

Viac k témam: polícia pátra, protest
Zdroj: Webnoviny.sk - Pátra po identite mužov a detí, ktorí sa zúčastnili na proteste v Bratislave (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.