Sobota, 6. jún 2026
Mimoriadne správy
- Top foto dňa (5. jún 2026): Svetový deň životného prostredia, nezvestné dievča, Pride a výbuch dronu
- Šéf slovenskej diplomacie Blanár zavítal na Ukrajinu, stretol sa so Sybihom – FOTO
- Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
- Zrážka vlaku s kamiónom si vyžiadala zásah hasičov, ohrozených bolo 26 cestujúcich – FOTO
- Moskva a Kyjev si vymenili po 185 vojnových zajatcov
Opitý Švajčiar prišiel autom na políciu, nafúkal 2,2 promile
Webnoviny 22. máj 2025 377
22.5.2025 (SITA.sk) - Z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky obvinila polícia 60-ročného Švajčiara, ktorý si obvinenie privodil tým, že prišiel opitý autom na polícia. Ako informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, muž prišiel v stredu 21. mája o piatej hodine ráno na Obvodné oddelenie Policajného zboru Slovenská Kajňa.
Švajčiar policajtom uviedol, že sa zobudil vo vozidle v priestoroch autokempingu v Rekreačnej oblasti Domaša a nevie čo sa predtým stalo, a tak naštartoval auto a prišiel na políciu.
„Policajná hliadka podrobila muža kontrole. Výsledok u neho vykonanej dychovej skúšky presiahol 2,2 promile,“ uviedla Ligdayová. Muža obmedzili na osobnej slobode a po vykonaní potrebných procesných úkonov obvinili.
Viac k témam: Alkohol za volantom, Obvinenie, Trestný čin
Zdroj: SITA.sk - Opitý Švajčiar prišiel autom na políciu, nafúkal 2,2 promile © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Uskutoční sa 35. ročník podujatia Divadelná Nitra? Organizátori apelujú na kultúrne angažované osobnosti
Putinovi jastrabi prvýkrát hovoria o porážke. V Rusku rastie nervozita z vývoja vojny na Ukrajine
Dohoda ruží je romantasy plná mágie, intríg a nebezpečných sľubov