Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Opitý mladík autom narazil do chatrče aj unimobunky a z miesta nehody ušiel
27.11.2019 (Webnoviny.sk) - Obvineniu z prečinu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky čelí 21-ročný vodič z obce Lenartov (okres Bardejov). Dopustil sa ho ešte 11. októbra, keď hodinu po polnoci v rodnej obci v rómskej osade sa dostatočne nevenoval riadeniu Škody Fabie a vrazil do chatrče i do obytnej unimobunky. „Vodič spôsobil dopravnú nehodu, no nesplnil si svoje zákonom stanovené povinnosti účastníka dopravnej nehody a z miesta odišiel,“ uviedla prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.
Polícia vodiča o niekoľko hodín vypátrala a podrobila dychovej skúške na alkohol, ktorej výsledok dosiahol hodnotu nad jedno promile.
„Vypracovaným odborným vyjadrením znalca z odboru zdravotníctvo a farmácia bolo preukázané, že vodič v čase nehody mal hladinu alkoholu v krvi v hodnote viac ako dve promile,“ uviedla Ligdayová. Pri tejto udalosti sa nikto nezranil a škodu vyčíslili na 800 eur. Vodič je stíhaný na slobode.
Viac k témam: alkohol za volantom, dopravná nehoda, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk - Opitý mladík autom narazil do chatrče aj unimobunky a z miesta nehody ušiel © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov