Štvrtok, 23. júl 2026
Mimoriadne správy
- Pri Moskve sa zrútila najmodernejšia ruská stíhačka Su-57, pilot sa katapultoval
- Útok nožom v Nemecku neprežil zamestnanec banky, páchateľa po rukojemníckej dráme zadržali
- Odvolaný ukrajinský minister obrany odmietol Zelenského ponuky, žiada návrat do funkcie
- Trump pohrozil Iránu tvrdou vojenskou odvetou za ďalšie útoky Húsíov na lode
- Zlatník zastrelil dvoch lupičov a skončil vo väzení. Prípad zjednotil taliansku krajnú pravicu
Opitá žena sa vyhrážala mužovi a synovi zabitím, hrozí jej trojročné väzenie
Webnoviny 12. marec 2020 728
12.3.2020 (Webnoviny.sk) - Obvineniam z nebezpečného vyhrážania čelí 44-ročná žena z okresu Ilava. Alkoholom posilnená žena s nožom v ruke ohrozovala svojho muža aj syna, a vyhrážala sa im zabitím.
Ako agentúru SITA informoval hovorca trenčianskej krajskej polície Pavol Kudlička, obvinenej žene v prípade dokázania viny hrozí trest na šesť mesiacov až tri roky. Spracovaný bol aj podnet na jej vzatie do väzby.
Viac k témam: domáce násilie, napadnutie, útok nožom
Zdroj: Webnoviny.sk - Opitá žena sa vyhrážala mužovi a synovi zabitím, hrozí jej trojročné väzenie © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Budova parlamentu je v núdzovom režime, vstup je povolený len oprávneným osobámNasledujúci článok
Vodiča zastavili pre podozrivú jazdu, šoféroval pod vplyvom drog
Ako predísť pľuzgierom a odreninám pri dlhých behoch
Maďarské jazero vysychá, turisti miznú. Vedci varujú pred klimatickou krízou aj zlým hospodárením s vodou
Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru