Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
Opitá Jana nabúrala v Dubnici nad Váhom do stĺpa a ušla, polícia ju zadržala a vzala jej vodičák
Webnoviny 21. máj 2018 676
BRATISLAVA 21. mája (WebNoviny.sk) - Opitá 44-ročná vodička Jana z Dubnice nad Váhom nabúrala do stĺpa verejného osvetlenia, na aute aj stĺpe spôsobila škodu za zhruba 1 600 eur a z miesta nehody ušla.
Nehoda sa stala v pondelok krátko po polnoci, šoférka Fiatu Punto išla po Gagarinovej ulici v Dubnici nad Váhom, prešla vľavo mimo cesty na trávnatý ostrovček a narazila do stĺpa verejného osvetlenia.
Odporúčame:
Aktualizované: Tragická nehoda v Mojmírovciach, autobus zrazil štvorročného chlapčeka
Z miesta nehody ušla, o 1:30 ju vypátrala polícia. V dychu jej namerali 2,79 promile alkoholu, opakovaná skúška po 02:00 ukázala 2,5 promile. Polícia jej zobrala vodičák a zadržali ju.
Ako informovala hovorkyňa trenčianskej polície Elena Antalová, Jana sa momentálne po odporučení lekára nachádza na psychiatrii FN Trenčín. Vodičku obvinia z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky, za tento čin jej hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok.
Viac k témam: alkohol za volantom, Dubnica nad Váhom, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Opitá Jana nabúrala v Dubnici nad Váhom do stĺpa a ušla, polícia ju zadržala a vzala jej vodičák © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
V pitnej vode v Kvetoslavove našli metabolit pesticídu
Fico za riešenie situácie v Hormuzskom prielive považuje dôsledné dodržiavanie medzinárodného práva – FOTO
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu