Sobota, 14. marec 2026
Mimoriadne správy
- Rusko podniklo nočný útok na okolie Kyjeva, drony a rakety si vyžiadali obete aj zranených
- Severná Kórea odpálila sériu rakiet. Juhokórejská armáda hlási približne desať balistických striel
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
31.10.2019 (Webnoviny.sk) -
- 91 obchodov VIVA ponúka od októbra nové pochúťky VIVA
- Vo všetkých štyroch druhoch VIVA pochúťkových zmesí sú len organické prísady
- Ovocné tyčinky VIVA neobsahujú pridaný cukor ani palmový olej
Ešte viac energie na čerpacích staniciach OMV! Obchody VIVA rozširujú svoju ponuku o nové druhy pochúťok, ktoré dodajú silu každému cestovateľovi. Na vodičov a ich posádky od októbra už v 91 obchodoch na zeleno-modrých čerpacích staniciach čakajú nové pochúťkové zmesi i ovocné tyčinky, ktoré ulahodia každej chuti.
"Naša úspešná produktová línia VIVA sa rozrástla o ďalších sedem výrobkov. Na čerpacích staniciach ponúkneme zákazníkom zdravú alternatívu. Nové zmesi a ovocné tyčinky sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí si chcú zamaškrtiť bez pocitu viny i počas cestovania. Samozrejme, mysleli sme na podmienky, v ktorých si budú zákazníci tieto pochúťky vychutnávať. Pripravili sme im preto praktické balenie, ktoré zabezpečí, že prsty zostanú čisté," hovorí Miriam Fellingerová, Sales Manager, OMV Slovensko.
Zákazníci nájdu na pultoch VIVA obchodov štyri druhy pochúťkových zmesí: NutsMix – oriešková zmes, Superfruits – zmes sušeného ovocia, VeggieMix – zmes sušených zeleniny a semienok a ChocoBerries – sušené ovocie v lahodnej čokoláde. Sú vyrobené v Rakúsku s použitím len organických prísad a žiadna z nich neobsahuje palmový olej. Čokoláda, použitá v zmesi ChocoBerries, má navyše certifikát Fairtrade.
Ovocné tyčinky VIVA si možno vychutnať v príchutiach jablko/mrkva/pomaranč, cvikla/čierne ríbezle a rebarbora/jahoda. Všetky tri sú vegánske, bez pridaného cukru a neobsahujú žiadne umelé prísady či palmový olej.
Nové pochúťky VIVA spĺňajú kritériá najvyššej kvality a čerstvosti.
OMV uviedla novú produktovú líniu VIVA na trh už v apríli. Prvým produktom, ktorý sa pod touto značkou objavil v obchodoch, bola VIVA ľadová káva - a hneď sa stala úspechom.
"Naši zákazníci uprednostňujú produkty, ktoré si môžu vziať so sebou. To nás motivuje, aby sme neustále prinášali nové nápady. Pri produktovej línii VIVA sú pre nás prioritou najvyššia kvalita, zdravé prísady, vynikajúca chuť a zodpovedajúca cena," hovorí Fellingerová.
Nové pochúťky v obchodoch VIVA spoznáte podľa moderného dizajnu a charakteristického veľkého "véčka" na obaloch. Pochúťkové zmesi si možno kúpiť v baleniach rôznych farieb po 25-30 gramov. Ovocné tyčinky s hmotnosťou 32 g sú balené jednotlivo a farebne odlíšené podľa príchute.
Inzercia
Viac k témam: OMV, OMV Slovensko, PR, VIVA
Zdroj: Webnoviny.sk - OMV prináša do obchodov VIVA sedem nových pochúťok © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Slovensko potrebuje reformu fungovania štátu, zhodujú sa zástupcovia zamestnávateľov a kontrolórov – FOTO
Rok 2025 bol pre slovenský maloobchod v znamení cenovej stability a tlmenia inflácie, hodnotí SAMO
Severná Kórea odpálila sériu rakiet. Juhokórejská armáda hlási približne desať balistických striel