Štvrtok, 4. jún 2026
Mimoriadne správy
- Trump kritizoval Kongres za hlasovanie o stiahnutí amerických síl z vojny proti Iránu
- Na Istrijskom polostrove spadlo športové lietadlo, hlásia štyroch mŕtvych
- Predsedníčka EK Ursula von der Leyenová sľúbila pomoc Arménsku proti ruskému nátlaku
- Prokuratúra stiahla obvinenia voči primátorovi Budapešti za organizáciu vlaňajšieho pochodu Pride
- Maďarsko sa bude snažiť diverzifikovať dodávky energie. Magyar chce tiež expanziu V4
Obvinení muži z Piešťan sú podľa ministra Naďa bývalí vojaci, do obchodov chodia provokovať
Webnoviny 7. november 2021 569
7.11.2021 (Webnoviny.sk) - Dvaja muži obvinení v súvislosti so zásahom polície v piešťanskom supermarkete sú bývalí vojaci. Potvrdil to v relácii Na telo na televízii Markíza minister obrany Jaroslav Naď (OĽaNO).
„Vycvičení ľudia, ktorí odišli z ozbrojených síl v rámci očisťovania služby, dnes úplne zámerne chodia z jedného obchodu do druhého na celom Slovensku a provokujú,“ dodal Naď.
Polícia vo štvrtok 4. novembra zasiahla proti skupine osôb, ktorá si odmietala nasadiť respirátory. Privolané hliadky v piešťanskom supermarkete opakovane členov tejto skupiny vyzývali, aby si prekryli horné dýchacie cesty, alebo aby obchod opustili a umožnili tak ostatným zákazníkom v pokoji dokončiť svoj nákup.
Došlo pri tom k fyzickému konfliktu. Pri incidente boli zranení dvaja policajti a jeden muž. Všetkých jednorazovo ošetrili v nemocnici. Policajné hliadky obmedzili na osobnej slobode troch mužov z Nitrianskeho kraja, ktorých neskôr vyšetrovateľka obvinila z prečinu výtržníctva a z útoku na verejného činiteľa.
Viac k témam: antirúškari, zásah polície
Zdroj: Webnoviny.sk - Obvinení muži z Piešťan sú podľa ministra Naďa bývalí vojaci, do obchodov chodia provokovať © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Najdôveryhodnejším členom vlády je Lengvarský, Matovič je na opačnej strane rebríčka
Rheinmetall podpísal s Rumunskom zbrojný kontrakt za 5,7 miliardy eur
Keď oni päťsto cieľov, mi aspoň jeden, ale poriadny. Lukašenko sa údajne nepriamo vyhráža likvidáciou Zelenského
Izraelský minister obrany pohrozil útokmi na Bejrút, tvrdí, že má podporu USA