Utorok, 22. október 2019
Jasno  12,7 °C
Mimoriadne správy

Nové Mesto zareagovalo na sťažnosti verejnosti, na Kuchajde budú pravidelne hliadkovať policajti

 Webnoviny   9. júl 2019  28
Nové Mesto zareagovalo na sťažnosti verejnosti, na Kuchajde budú pravidelne hliadkovať policajti

9.7.2019 (Webnoviny.sk) - Mestská polícia Bratislavy zabezpečí na Kuchajde vyšší počet policajtov, ako aj pravidelné hliadky. Uviedol v utorok na oficiálnej facebookovej stránke starosta bratislavskej mestskej časti Nové Mesto Rudolf Kusý.

K tomuto opatreniu pristúpilo bratislavské Nové Mesto v spolupráci s mestskou políciou na základe sťažností verejnosti aj na základe predošlých skúseností s porušovaním zákona v tejto lokalite.

Dohodli sme sa, že mestská polícia vytvorí jednu pozíciu okrskára, ktorý bude mať na starosti Kuchajdu. V areáli aj na webstránke mestskej časti budú umiestnené informačné pokyny a kontakty na políciu, ktorú budú vedieť návštevníci Kuchajdy v prípade potreby okamžite kontaktovať,“ uviedol Rudolf Kusý a zároveň vyzýva občanov, aby v prípade, že sú svedkami porušovania zákona, kontaktovali políciu.

Koncom júna tohto roka sa dvaja páchatelia pokúsili ukradnúť kabelku žene na kúpalisku Kuchajda. Snažili sa jej ju vytrhnúť z rúk, pričom z kabelky vypadla peňaženka. Jeden z páchateľov sa pokúsil peňaženku ukradnúť, ale zabránili tomu návštevníci kúpaliska.

Viac k témam: Kuchajda, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk - Nové Mesto zareagovalo na sťažnosti verejnosti, na Kuchajde budú pravidelne hliadkovať policajti © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.