Streda, 21. február 2024
Slabý dážď  2,5 °C
Mimoriadne správy

Niekto ukradol historické Porsche za vyše 26-tisíc eur, polícia po zlodejovi pátra (foto)

 Webnoviny  14. december 2023  92  
Niekto ukradol historické Porsche za vyše 26-tisíc eur, polícia po zlodejovi pátra (foto)

14.12.2023 (SITA.sk) - Policajti vyšetrujú krádež historického Porsche, ktorá sa stala v pondelok 11. decembra v ranných hodinách v Bratislave.

Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, neznámy páchateľ medzi 08:00 až 09:00 ukradol z uzamknutého parkovacieho priestoru na Stromovej ulici zaparkované vozidlo Porsche 356 B 1600 v hodnote 26 600 eur. Naložil ho na prívesný vozík pripevnený k vozidlu Škoda Super B čiernej farby a z miesta odišiel.

Polícia žiada o pomoc pri objasňovaní svedkov krádeže, prípadne tých, ktorí majú informácie k čiernej Škode Super B, ktoré ťahalo prívesný vozík s ukradnutým vozidlom, alebo disponujú kamerovými záznamami z auta, súvisiacim s prípadom.

Viac k témam: Krádež auta, Krimi
Zdroj: SITA.sk - Niekto ukradol historické Porsche za vyše 26-tisíc eur, polícia po zlodejovi pátra (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.