Sobota, 13. jún 2026
Mimoriadne správy
- Dovolenka 2026 bude drahšia. Polovica Slovákov mení plány, najviac zdražejú letenky
- Elon Musk sa stal prvým bilionárom sveta, akcie SpaceX po debute prudko vzrástli
- Technická porucha zdržala odlet pápeža Leva XIV. z Kanárskych ostrovov
- Putin vyhlásil, že ukrajinské dronové útoky majú rozdeliť ruskú spoločnosť
- Top foto dňa (12. jún 2026): Predsedníčka EP na Slovensku, mláďa hrošíka, MS vo futbale a počasie
Nezvestného Františka našli mŕtveho. Z domu odišiel s tým, že potrebuje lekársku pomoc
Webnoviny 20. marec 2019 666
BRATISLAVA 20. marca (WebNoviny.sk) - Nezvestného 58-ročného ročného Františka Č. z Veľkého Krtíša, po ktorom bolo vyhlásené pátranie, našli mŕtveho.
Muž odišiel z domu v pondelok dopoludnia a príbuzným telefonicky oznámil, že potrebuje lekársku pomoc. Informáciu o jeho nezvestnosti dostala polícia v utorok dopoludnia.
Ako agentúru SITA informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková, Františka našli v utorok podvečer bez známok života. Ohliadajúci lekár nezistil známky vonkajšieho násilia ani cudzieho zavinenia. Presnú príčinu urči nariadená pitva.
Viac k témam: nezvestná osoba
Zdroj: Webnoviny.sk - Nezvestného Františka našli mŕtveho. Z domu odišiel s tým, že potrebuje lekársku pomoc © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Prezident Andrej Kiska bude vypovedať na NAKA o vydieraní
Po uvoľnení pravidiel na Facebooku v USA prudko pribudli vyhrážky politikom
Airbus predstaví nový projekt stíhačky po kolapse francúzsko-nemeckého FCAS-u
Muž po útoku nožom prišiel o oko. Belfast následne zachvátili protiimigračné nepokoje – VIDEO