Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Nezodpovedná vodiča jazdila na mól opitá, pritom jej počas minulého roka zadržali vodičský preukaz
24.4.2020 (Webnoviny.sk) - Poriadne opitú vodičku Felicie chytili policajti v Dubnici nad Váhom. Ako informovala trenčianska krajská polícia, 38-ročnej Eve z okresu Ilava namerali pri dychovej skúške na alkohol 3,08 promile.
Policajti navyše zistili, že od vlaňajšieho októbra má na dva roky zadržaný vodičský preukaz. Žena už čelí obvineniu z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky a marenia výkonu úradného rozhodnutia. V prípade dokázania viny jej hrozí až dvojročný trest.
Viac k témam: alkohol za volantom, opitý vodič, vodičské oprávnenie
Zdroj: Webnoviny.sk - Nezodpovedná vodiča jazdila na mól opitá, pritom jej počas minulého roka zadržali vodičský preukaz © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov