Piatok, 6. marec 2026
Mimoriadne správy
- Vývoj situácie v Iráne má rôzne scenáre, politológ hovorí o bezpečnostných aj ekonomických rizikách pre Európu
- Irán 48 hodín po útoku. Režim na kolenách, ale svet je bližšie k vojne než k mieru? – FOTO
- Námestník iránskeho ministra zahraničných vecí čelí žalobe pre účasť na zločinoch proti ľudskosti
- Prezident Pellegrini rokoval v Indii s premiérom Módím, Slovensko chce s krajinou posilniť spoluprácu – VIDEO, FOTO
- Blanár zastupoval Fica na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo v úlohe pozorovateľa – FOTO
Nepozorná vodička zrazila v obci Čamovce trojročné dieťa a tri ženy. Cyklistka utrpela ťažšie zranenia
31.7.2024 (SITA.sk) - Do troch chodcov a cyklistky narazila žena s vozidlom v obci Čamovce v Lučeneckom okrese v utorok 30. augusta po 20:00 večer. Ako informuje banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti, 56-ročná vodička na ceste II/517 sa pravdepodobne plne nevenovala vedeniu vozidla, nesledovala situáciu v cestnej premávke a zišla s vozidlom za pravú krajnicu, kde sa stala nehoda.
„Pri nehode sa zranili tri ženy vo veku 44, 27 a 25 rokov a trojročné dieťa v kočíku. 25–ročná žena na bicykli utrpela ťažké zranenia, ostatné osoby sa zranili ľahko," popísala polícia s tým, že požitie alkoholu u účastníkov dopravnej nehody zistené nebolo.
Polícia v uvedenej veci začala trestné stíhanie za prečin ublíženia na zdraví a vodičke bol na mieste zadržaný vodičský preukaz. Všetky bližšie okolnosti nehody, príčiny jej vzniku ako aj miera zavinenia sú predmetom jej vyšetrovania.
Viac k témam: banskobystrická krajská polícia, Chodec, Cyklistka, Nehoda
Zdroj: SITA.sk - Nepozorná vodička zrazila v obci Čamovce trojročné dieťa a tri ženy. Cyklistka utrpela ťažšie zranenia © SITA Všetky práva vyhradené.
Hodnotenie článku
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Najvyššia liga aj detskí šampióni. BILLA stojí za futbalovými talentami
Je slovenský kapitál v Dubaji v bezpečí? Investori prehodnocujú riziká po eskalácii v regióne
Experti vyzvali predsedníčku Európskej komisie na vedecky podloženú reguláciu nikotínových výrobkov
Slovensko môže stratiť miliardy eur na rozvoj východu, vláda podľa SaS pre ľudí nič nerobí – VIDEO