Utorok, 21. júl 2026
Mimoriadne správy
- Spojené štáty s Iránom ešte ani zďaleka neskončili, pohrozil Trump
- Microsoft vloží miliardy do partnerstva s Mistralom, chce posilniť európsku AI infraštruktúru
- Brusel zrušil grant pre Benátske bienále, argumentuje návratom Ruska na prestížnu výstavu
- Španielska vláda chce zakázať fajčenie na terasách, plážach aj v parkoch
- Maďarská prokuratúra údajne prejavila záujem o servery Orbánovej strany Fidesz
Navrhnite miesta, kde majú policajti merať rýchlosť
Webnoviny 31. marec 2017 695
BRATISLAVA 31. marca (WebNoviny.sk) - Prekročená rýchlosť je druhou najčastejšou príčinou dopravných nehôd.
Do plánovanej aprílovej preventívnej akcie sa už tretí rok po sebe bude môcť zapojiť verejnosť, a to návrhmi úsekov, kde najčastejšie dochádza k porušovaniu pravidiel cestnej premávky. Dvadsaťštyrihodinová dopravná akcia Rýchlostný maratón 2017 sa uskutoční 19. až 20. apríla.
Odporúčame:
Cestný pirát sa rútil mestom 130 km/h, dostal najvyššiu pokutu
Ako agentúru SITA informovala hovorkyňa Prezídia PZ Denisa Baloghová, návrhy bude možné posielať od 3. apríla od 10:00 do 9. apríla do 22:00 na stránke ministerstva vnútra.
Po vyhodnotení všetkých námetov zostavia policajti zoznam "Top navrhovaných úsekov". Napriek tomu, že ide o preventívnu akciu, závažné priestupky budú policajti riešiť nekompromisne, upozornila Baloghová.
Okrem Slovenska sa do tejto preventívnej akcie zapoja Cyprus, Česká republika, Nemecko, Španielsko, Estónsko, Fínsko, Maďarsko, Chorvátsko, Taliansko, Írsko, Luxembursko, Litva, Lotyšsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovinsko, Srbsko, Veľká Británia.
Viac k témam: Polícia SR, Rýchlostný maratón 2017
Zdroj: Webnoviny.sk - Navrhnite miesta, kde majú policajti merať rýchlosť © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Prešovčania chcú v blokovaní dopravy pokračovať, žiadajú obchvaty
Web, e-shop, marketing, SEO aj fakturácia - všetko na jednom mieste
Nie Holandsko ani Dánsko. Najviac bicyklov v Európe vyrábajú úplne iné krajiny
Ruské rakety zasiahli Kyjev, po ukrajinských útokoch na Rusko sú hlásené ďalšie obete