Nedeľa, 16. máj 2021
Zamračené  8,2 °C
Mimoriadne správy

NAKA zasahovala v Seredi a ďalších častiach Slovenska, pri protidrogovom záťahu obvinila 16 osôb

 Webnoviny   4. máj 2021  24
NAKA zasahovala v Seredi a ďalších častiach Slovenska, pri protidrogovom záťahu obvinila 16 osôb

4.5.2021 (Webnoviny.sk) - Národná kriminálna agentúra (NAKA) pri protidrogovom záťahu v rámci akcie s krycím názvom „VENAL 6“ obvinila 16 osôb. Informovala o tom Polícia SR vo svojom profile na sociálnej sieti. Dodala, že príslušníci NAKA zasahovali od rána nielen v Seredi, ale aj v iných častiach Slovenska. Polícia uviedla, že nebude v súčasnosti poskytovať viac informácií, a to vzhľadom na prebiehajúce úkony.

Osoby vyšetrovateľ obvinil zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov či prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

Viac k témam: obvinenie, protidrogová razia
Zdroj: Webnoviny.sk - NAKA zasahovala v Seredi a ďalších častiach Slovenska, pri protidrogovom záťahu obvinila 16 osôb © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.