Pondelok, 20. apríl 2026
Mimoriadne správy
- Španielsko požiada Úniu o ukončenie asociačnej dohody s Izraelom, hovorí o porušovaní medzinárodného práva
- Americký viceprezident J.D. Vance povedie delegáciu Spojených štátov na rokovania s Iránom v Pakistane
- Úrady evakuovali tisíce obyvateľov parížskeho predmestia, experti sa snažia zneškodniť bombu z druhej svetovej vojny
- Polícia objavila jed na potkany v detskom jedle značky HiPP, môže ísť o súčasť vydieračského plánu
- Britskí ministri vyjadrili podporu Starmerovi. Premiér čelí škandálom okolo dlhoročného spojenca Jeffreyho Epsteina
NAKA počas akcie „Vírus“ zadržala viacero osôb, sú medzi nimi Balciar aj Gučík
Webnoviny 19. september 2023 585
19.9.2023 (SITA.sk) - Národná kriminálna agentúra (NAKA) zadržala počas akcie "Vírus" viacero osôb. Informoval o tom portál Aktuality.sk, podľa ich informácií by malo ísť o podozrenia súvisiace s manipulovaním verejného obstarávania.
Portál ďalej informoval, že NAKA tiež obvinila bývalého šéfa vojenských tajných Jána Balciara, podnikateľa Michala Gučíka aj bývalého riaditeľa Vojenského obranného spravodajstva Ľubomíra Skuhru.
Viac k témam: Verejné obstarávanie, Zásah NAKA
Zdroj: SITA.sk - NAKA počas akcie „Vírus“ zadržala viacero osôb, sú medzi nimi Balciar aj Gučík © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Predchádzajúci článok
Źilinka sa vyjadril k zásadnému rozhodnutiu. Bude kandidovať v prezidentských voľbách?Nasledujúci článok
Vyhlásenie Partnerstiev pre prosperitu – „Digitálny školník“
Trump ustúpil zo sankcií, USA dočasne povolili ruskú ropu, dôvodom je rast cien a napätie vo svete
Grécky zástupca ministra odstúpil po obvineniach o jeho nedostatočnej kvalifikácii, ide už o štvrtú rezignáciu
Japonsko schválilo dohodu o dodávke prvých troch stealth fregát austrálskej námornej flotile