Nedeľa, 25. február 2024
Polojasno  4,6 °C
Mimoriadne správy

Nadávať, útočiť, obviňovať a tlačiť svoje aktivistické nezmysly, to jediné podľa SNS vedia opoziční poslanci

 Webnoviny  18. november 2023  141  
Nadávať, útočiť, obviňovať a tlačiť svoje aktivistické nezmysly, to jediné podľa SNS vedia opoziční poslanci

18.11.2023 (SITA.sk) - Slovenská národná strana (SNS) sa nebude zapájať do rozpravy počas rokovania o Programovom vyhlásení vlády ani v utorok. Ako uviedla strana na sociálnej sieti, jej poslanci nebudú zbytočne reagovať na opozičných poslancov tak, ako doteraz. Zapoja sa jedine vtedy, ak to bude naozaj nutné.

„Poslanci, najmä tí, ktorí po 3,5 roku vládnutia rozvrátili Slovenskú republiku, dnes kritizujú predstaviteľov koalície, ako keby práve oni mohli za prepad životnej úrovne občanov. Najlepšie bude, ak sa takíto opoziční jedinci ignorujú. Ak to nemá byť obojstranná konštruktívna kritika a diskusia, tak radšej žiadna," uviedla strana vo svojom stanovisku.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Rokovanie NR SR o vyslovení dôvery vláde (fotografie)

SNS sa domnieva, že jediné, čo vedia opoziční poslanci, je „nadávať, útočiť, obviňovať a tlačiť svoje aktivistické nezmysly."

Viac k témam: Ficova vláda 2023 - 2027 (koalícia Smer-SD Hlas-SD SNS), Programové vyhlásenie vlády, Rokovanie NR SR
Zdroj: SITA.sk - Nadávať, útočiť, obviňovať a tlačiť svoje aktivistické nezmysly, to jediné podľa SNS vedia opoziční poslanci © SITA Všetky práva vyhradené.
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.