Pondelok, 15. december 2025
Mimoriadne správy
- Zelenskyj dúfa v podporu Američanov, podľa neho je najspravodlivejšou možnosťou „ostať tam, kde sme“
- Maďarsko sa nezrútilo po roku 1989. Ono už desaťročia stálo na umelých nohách, tvrdí psychiater Hunčík
- Rusko musí byť pod tlakom USA, aby pristúpil na kompromis, tvrdí Zelenskyj
- Španielska polícia rozbila gang pašujúci hašiš vrtuľníkmi z Maroka
- Streľba na pláži Bondi v Sydney si vyžiadala desať mŕtvych – VIDEO, FOTO
Na trnavskom cintoríne otvoril niekto hrobku rómskeho vajdu, polícia pátra po svedkoch
26.1.2021 (Webnoviny.sk) - Trnavských policajtov v utorok 26. januára privolali k hrobke rómskeho vajdu na cintoríne v Trnave, ktorú niekto po štyroch rokoch otvoril.
Polícia miesto zadokumentovala a bude overovať, či došlo ku krádeži predmetov z hrobového miesta. Vyšetrovať bude rozsah spôsobených škôd na pomníku a prípadnú krádež. Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin hanobenia miesta posledného odpočinku.
Vzhľadom na hmotnosť platne policajti predpokladajú, že hrobku otváralo naraz niekoľko osôb. Polícia sa obracia na občanov, ktorí navštívili mestský cintorín na Ul. Terézie Vansovej v Trnave a videli pohyb podozrivých osôb v okolí hrobky, aby všetky informácie oznámili na číslo 158 alebo poslali súkromnú správu na facebookovú stránku trnavskej krajskej polície, uviedla polícia na sociálnej sieti.
Viac k témam: hrobka, vajda
Zdroj: Webnoviny.sk - Na trnavskom cintoríne otvoril niekto hrobku rómskeho vajdu, polícia pátra po svedkoch © SITA Všetky práva vyhradené.
Populárne články
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. SITA Slovenská tlačová agentúra a. s. si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku a jeho častí.
Keď sa brucho nadúva. Kniha, ktorá konečne hovorí nahlas o téme, o ktorej sa radšej mlčí
Atómové návyky: Workbook. Praktický návod, ktorý mení život po malých krokoch
Lacné kanvice z online trhovísk lákajú svojou cenou, ale predstavujú technické aj zdravotné riziko